МО вчителів розвивальних дисциплін

Трудове навчання у школі викладають Коваленко Тетяна Федорівна , Івахненко Олександр Григорович.

Коваленко Тетяна Федорівна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "учитель - методист", відмінник освіти України. Крім трудового навчання викладає економіку. Тому Тетяна Федорівна не лише вчить наших дівчаток й хлопців шити та в'язати, але й робити це якомога вигідніше з економічної точки зору. Її учні є неодноразовими призерами ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з економіки та трудового навчання, переможцями районного та міського турніру з економіки, Всеукраїнського турніру з економіки . Вона має переможців ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських олімпіад з економіки.

/Files/images/tr2.jpg /Files/images/tr1.jpg

Образотворче мистецтво викладає вчитель першої кваліфікаційної категорії Мартиненко Людмила Петрівна. На своїх уроках вона використовує методи продуктивного навчання, ігрові технології, метод емпатії (перевтілення), коли учням пропонується уявити себе то кошенятком, то квіточкою. Тому учні Людмили Петрівни - творчі особистості, здатні запропонувати нестандартні рішення та дбати про навколишнє середовище.
Учитель музичного мистецтва - Лісіна Наталія Михайлівна, спеціаліст вищої категорії.

/Files/images/dscn3835.jpg /Files/images/dscn3848.jpg

Фізичну культуру у школі викладають : Петренко Лілія Андріївна, вчитель вищої категорії. Іі учні ставали переможцями в районній та міській спартакіаді, переможцями змагань з легкої атлетики.
Предмет "Захист України" у школі викладає:
Івахненко Олександр Григорович - спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Традиційною стала співпраця вчителів фізичної культури та предмета "Захист Вітчизни". Проводяться свята на день Збройних Сил України, день захисника Вітчизни, предметні декади.

/Files/images/dscn3826.jpg /Files/images/dscn3829.jpg