"Тільки знання є результатом наших надбань, які ми здобуваємо самі"(Я.Колас)

КНИЖКОВІ НОВИНКИ

Дитячі енциклопедії

/Files/images/img_7421.jpg
Природа. Екологія. – Харків: Фоліо, 2008. – 315с. – ( Дитяча енциклопедія).
У цій книжці йтиметься про те, як саме закони екології працюють усередині живої природи, у взаєминах людини з природою, про те, що можна і потрібно, а що небезпечно робити в нашому спільному великому домі, що зветься Землею.

/Files/images/IMG_7424 (1).JPG

Загадки історії:Для дітей середнього шкільного віку/авт.-упоряд Г.Є.Єрмановська.-Харків:Основа,2011.-318с.
Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки - сприймаємо як факт легенди,що існували з давніх давен.

/Files/images/IMG_7431.JPG

20 письменників сучасної України
Збірка, що присвячена 20-ій річниці незалежності України, презентує творчість представників сучасного українського письменства, чиї імена уже давно відомі широкій читацькій аудиторії.
/Files/images/IMG_7434.JPG
Віталій Коротич."Цілкомособисто". "Цілкомособисто" - добірка вибраних листів відомого шістдесятника В.Коротича до публіциста Дмитра КременяЦя книга - запрошення до спільних роздумів про шляхи подальшого розвитку нашого життя, про історію та сучасність, національну та світову культуру, політику.

/Files/images/IMG_7432.JPG /Files/images/IMG_7433.JPG

СЛОВНИКИ

/Files/images/IMG_2057.JPG
ОЛІМПІЙСЬКЕ СУЗІР’Я УКРАЇНИ
БУБКА С.Н., БУЛАТОВА М.М.ОЛІМПІЙСЬКЕ СУЗІР'Я УКРАЇНИ: ТРЕНЕРИ
Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів в олімпійському спорті, починаючи з 1952 року.У книзі подано відомості про історію олімпійських видів спорту, створення відповідних федерацій в україні та їх керівників, і, насамперед, довідкову інформацію про українських тренерів, які вивели своїх учнів на олімпійський п'єдестал.
/Files/images/IMG_2058.JPG
БУБКА С.Н., БУЛАТОВА М.М.ІГРИ, ЩО ПІДКОРИЛИ СВІТ
У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.
/Files/images/енциклопедія.jpg
БУЛАТОВА М.М.ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО СПОРТУ В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань та відповідей.Книга складається з 5 частин.Частина Iмістить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.У частині IIвисвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету.У частині IIIпредставлено інформацію про олімпійські символи та церемонії.Частина IVприсвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам-чемпіонам Олімпійських ігор.Частина Vмістить інформацію про участь українських спортсменів у міжнародному олімпійському русі.
/Files/images/олімпійський путівник.jpg
БУЛАТОВА М.М.ТВІЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПУТІВНИК
/Files/images/olimpic education.jpg
ЄРМОЛОВА В.М.ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА
У посібнику розглянуто історичні та теоретико-методичні засади інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів.Подано практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.