/Files/images/эмблема.jpg

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №157 Харківської міської ради Харківської області заснована у 1987 році. З 1987 року по 2012 рік директором школи був Неласов Сергій Геннадійович. З 2012 року школу очолює Винник Ольга Віталіївна.

Навчання здійснюється в одну зміну, мова навчання - українська.

У 2018/2019 навчальному році в школі функціонує 34 класи, в яких навчається 1062 учні.

У 10-11-х класах організовано профільне навчання: 10-А, 11-А класи - філологічного напряму профілю української філології, 10-Б клас - природничо-математичного напряму математичного профілю.

Колектив закладу загальної середньої освіти створює комфортне середовище для максимального прояву та реалізації творчих та інтелектуальних потенцій учнів і вчителів за допомогою багатогранної соціально-педагогічної системи, що покликана формувати інтелектуальну, творчу та ініціативну особистість, яка у процесі набуття соціального досвіду здатна жити та творити в сучасних умовах економічного та політичного існування країни та всього світу, бо ми віримо у значущість та гідність особистості.

Колектив ХЗОШ № 157 переконаний, що життя є багатшим для особистості, розум якої підготовлений до точного та ясного мислення, яка набула академічних, естетичних, соціальних навичок та навчилася їх використовувати, а обов’язком освіти є розвиток в учнях особистої відповідальності перед громадськістю на регіональному, національному та глобальному рівнях, а також стійкого прагнення до безперервного навчання та самовдосконалення. Тому своєю місією педагогічний колектив школи вважає наступне: підготувати молоде покоління, здатне інтегруватись у світовий освітній простір, достойно представляти Україну за її межами, бути готовими до вирішення складних економічних, соціальних та політичних питань України і всього світу.