FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS
/Files/images/эмблема.jpg
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №157 Харківської міської ради Харківської області заснована у 1987 році. З 1987 року по 2012 рік директором школи був Неласов Сергій Геннадійович. З 2012 року школу очолює Винник Ольга Віталіївна.

Навчання здійснюється в одну зміну, мова навчання - українська.

У 2017/2018 навчальному році в школі функціонує 32 класи, в яких навчається 983 учні. У 9-х класах організовано допрофільне навчання: 9-Б клас - з поглибленим вивченням математики.

У 10-11-х класах організовано профільне навчання: 10-А, 11-А, 11-Б класи - філологічного напряму профілю української філології.

Колектив закладу загальної середньої освіти створює комфортне середовище для максимального прояву та реалізації творчих та інтелектуальних потенцій учнів і вчителів за допомогою багатогранної соціально-педагогічної системи, що покликана формувати інтелектуальну, творчу та ініціативну особистість, яка у процесі набуття соціального досвіду здатна жити та творити в сучасних умовах економічного та політичного існування країни та всього світу, бо ми віримо у значущість та гідність особистості.

Колектив ХЗОШ № 157 переконаний, що життя є багатшим для особистості, розум якої підготовлений до точного та ясного мислення, яка набула академічних, естетичних, соціальних навичок та навчилася їх використовувати, а обов’язком освіти є розвиток в учнях особистої відповідальності перед громадськістю на регіональному, національному та глобальному рівнях, а також стійкого прагнення до безперервного навчання та самовдосконалення. Тому своєю місією педагогічний колектив школи вважає наступне: підготувати молоде покоління, здатне інтегруватись у світовий освітній простір, достойно представляти Україну за її межами, бути готовими до вирішення складних економічних, соціальних та політичних питань України і всього світу.

Кiлькiсть переглядiв: 894