Шановні учні та батьки!

У зв`язку із введенням в Україні воєнного стану в комунальному закладі "Харківський ліцей № 157 Харківської міської ради" організовано дистанційне навчання на освітній платформі "HUMAN Школа".

За допомогою вчителів та інструкції для батьків та учнів ви легко опануєте освітню платформу "HUMAN Школа".

Навчання дітей відбувається із використанням технологій дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимах відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

Онлайн-уроки в синхронному режимі відбуваються на платформах ZOOM та Google Meet відповідно до санітарних норм за розкладом, затвердженим директором ХЛ № 157.

Якщо учень не зміг бути присутнім на онлайн-уроці в синхронному режимі, він може опрацювати навчальний матеріал самостійно або за допомогою батьків, перейшовши на платформу "HUMAN Школа".

Електронний щоденник розміщено на платформі "HUMAN. Школа". Учні та батьки можуть переглянути поточні, тематичні, семестрові та річні оцінки в розділі "Аналітика".

На нашому сайті в розділі "Бібліотека" ви можете знайти посилання на електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів.

Ознайомтеся з правилами, яких необхідно дотримуватися під час дистанційного навчання:

- правила поведінки під час дистанційного навчання;

- правила поведінки під час сигналу "Повітряна тривога";

- правила безпечної роботи в інтернеті.

Якщо у вас виникають запитання щодо виконання завдань, звертайтеся до класного керівника та вчителів-предметників у чаті на платформі "HUMAN Школа" або за телефоном.

З повагою, адміністрація та вчителі закладу освіти