Хто не володіє інформацією,той не володіє світом!

Друзі ! Вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити у cтолітті інформації.
Технічний прогрес приніс нові засоби спілкування. На початку ХХІ століття книга і комп’ютер є найавторитетнішими джерелами інформації.
Тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації.Сьогодні світ заполонили комп’ютери.

/Files/images/3ba305b8a2e06654e2d7a0eb47668273.a-ok-computer.png

Медіатека в сучасній школі — це зібрання інформаційних ресурсів (на усіх видах носіїв), спрямованих на забезпечення змісту і методики освітнього процесу і виховної роботи.

Мета медіатеки- задоволення інформаційних потреб учасників навчально-виховного процесу, а також освоєння нових освітніх ресурсів.
Завданням нашої медіатеки є опис та систематизація освітніх ресурсів, що є на балансі шкільної бібліотеки.
Сучасна шкільна бібліотека – інформаційний, автоматизований центр, який обслуговує потреби користувачів у локальному і віддаленому режимі з використанням нових інформаційних технологій.
Завдання шкільної медіатеки – надати фізичний простір і створити середовище для задоволення інформаційних потреб користувачів
Навіщо потрібна медіатека?
За допомогою ресурсів медіатеки учні навчаються не тільки знаходити, але й оцінювати, сортувати, перевіряти та відбирати інформацію.
Принцип організації медіа теки- комфортна інформаційна середа та можливість доступу до освітніх ресурсів;
У чому полягають основні цілі?
-забезпечення допомоги у самопідготовці учнів;
- формування інформаційної культури;
- сприяння підвищенню кваліфікації вчителів.
Медіатека школи - частина розв'язання проблеми інформаційного забезпечення вчителів та учнів

/Files/images/873computer-300x300.png