ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

В основу дистанційного навчання покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

ПЛАТФОРМИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ У ОНЛАЙН-НАВЧАННІ

EdEra

Цей освітній проект ставить за мету зробити освіту якісною і доступною. В рамках курсів пропонуються інтерактивні лекції, конспекти. В кінці здається іспит. Для використання матеріалів ресурсу потрібно зареєструватися. Навчання безкоштовне з можливістю віддячити команді після закінчення курсу.

Prometheus

Проект пропонує безкоштовні курси (відеолекції) від викладачів провідних ВНЗ країни. Навчання безкоштовне. Для початку занять потрібно зареєструватися.

iLearn

Безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скластиЗНО(Зовнішнє Незалежне Оцінювання)

Вчи.ua

Міжнародна платформа, де дітям початкової школи пропонується вивчати математику в інтерактивній формі. Для початку навчання треба зареєструватися. Учні до 16.00 мають можливість у повному обсязі проходити заняття, після 16.00 і на вихідних діти можуть вирішувати 20 завдань. Щоб користуватися сервісом без обмежень – доступна покупка розширеного аккаунта.