Проєкт "Діти об’єднують планету в месенджерах»

/Files/images/2020/1_stkeri/ичи.png

Мета проєкту:

Спілкування дітей з різних континентів, різних країн, різного віку та соціального статусу для об’єднання планети у важкі часи пандемії Ковіду, для підтримки, співпереживання, взаємодопомоги дітям різних країн через спілкування у месенджерах (Viber, Telegram тощо) з використанням нестандартних авторських стікерів.

Завдання проєкту:
  • Формування поваги до духовної культури інших країн.
  • Формування навичок спілкування з людьми із різних країн через використання стікерів у месенджерах.
  • Сприяння підвищенню мотивації учнів до спілкування в месенджерах з людьми із різних країн іноземними мовами.
Дії, що заплановані:

1. Створення оригінальних авторських стікерів до міжнародних свят та визначних дат:

• Міжнародного дня толерантності,
  • Всесвітнього дня дитини,
  • Міжнародного дня волонтерів,
  • Міжнародного дня прав людини,
  • Нового 2021 року,
  • Міжнародного дня миротворців ООН,
  • онкохворих дітей світу,
  • дітей з обмеженними фізичними можливостями тощо.

2. Проведення майстеркласу «Як створити тарозмістити у месенджерах Viber, Telegram власні стікери».

3. Участь у онлайн-заходах для підтримки дітей різних континентів та налагодження з ними позитивного спілкування.

4. Розповсюдження онкохворим дітям світу, дітям зобмеженими фізичними можливостями, дітям хворим на Ковід авторських стікерів зі словами підтримки та співпереживання.

5. Залучення до створення стікерів учнів України.

6.Поширення стікерів до Міжнародних свят тавизначних дат дітям різних країн світу.

Актуальність проєкту:

Пандемія змінила світ, змінила життя, змінила спосіб спілкування. Чим більше ми спостерігали за новинними стрічками, тим більше переконувались, що діти різних країн на різних континентах потребують підтримки та спілкування саме у цей час. А як можливо спілкування по всій планеті доступними засобами? Звичайно, в месенджерах. Тому ми вирішили створити стікери до Міжнародних свят та визначних дат, перекласти їхіноземними мовами, розіслати дітям миру.

Підтримка – це так просто та доступно! Коли вона адресована внайдальші куточки планети – це надихає. Саме це мотивувало нас на створення проєкту «Діти об’єднують планету в месенджерах».

Очікуваний результат:

нестандартні авторські стікери до:

• Міжнародного дня толерантності ( 16 листопада),
  • Міжнародного дня волонтерів ( 5 грудня),
  • Міжнародного дня прав людини ( 10 грудня),
  • Нового 2021 року( 1 січня),
  • Міжнародного дня захисту дітей (1 червня),
  • Міжнародного дня миротворців ООН (29 травня) тощо.
Перспектива проєкту:

Найближчим часом ми плануємо розробити, перекласти різними мовами та розіслати на різні континенти стікери до:

• Міжнародного дня землі (22 квітня);
  • Міжнародного дня захисту дітей ( 1червня) тощо.

Ми плануємо створити окремі стікерпакети зі словами підтримки:

• дітям з обмеженними фізичними можливостями до Міжнародного дня інвалідів ( 3 грудня),
  • онкохворим дітям світу до Міжнародного дня онкохворої дитини (15 лютого),
  • дітям, хворим на COVID тощо.

Також плануємо залучити до створення стікерів учнів України.

Опис проєкту:

В рамках проєкту «Діти об’єднують планету в месенджерах» ми створили авторські стікери до Міжнародного дня толерантності, розповсюдили їх у месенджерах Viber, Telegram, розіслали учням та вчителям нашої школи, нашого району, нашого міста.

Посилання на стікери до Міжнародного дня толерантності (16 листопада):

у Viber: Стікери до Міжнародного дня толерантності у Вайбер ( пакет №1);

у Viber: Стікери до Міжнародного дня толераньності у Вайбер (пакет №2);

у Viber: Стікери до Міжнародного дня толерантності у Вайбер (пакет № 3);

Ми попросили друзів та знайомих розташувати скіншотисвоїх повідомлень із нашими стікерами на дошці Падлет:

Дошка Padlet із використанними стікерами до Міжнародного дня толерантності

Переклали стікери англійською, німецькою, французькою, португальською мовами.

/Files/images/2020/1_stkeri/16_l_toler/изображение_viber_2020-11-16_21-03-02.jpg

/Files/images/2020/1_stkeri/16_l_toler/Падлет 3.png

Стікери до Міжнародного дня волонтерів ( 5 грудня)

У Viber пакет 1: wym-1608009786899

У Viber пакет 2: wym-1608009836666

У Telegram: wym-1608009869962

Використані стікери до Міжнародеоно дня волонтеріврозташовано на дошці Padlet - стікери До Міжнародного дня волонтерів

/Files/images/2020/1_stkeri/5_grudnya_den_volonterv/изображение_viber_2020-12-05_1 Я3-18-35.jpg

/Files/images/2020/1_stkeri/5_grudnya_den_volonterv/падлет.png

Стікери з привітанням Нового 2021 року

Ми вже створили стікери до новорічних свят з привітанням для харків’ян. Продумали можливість обміну новорічними стікерами між мешканцями різних районів Харкова. Також створили стікери , якими можна відправити привітанням від імені харків’ян у будь-яке місто України та навіть світу.

/Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/19 щасливого року англ.png /Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/157.png /Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/герм.png

Посилання на новорічні стікери:

У Viber пакет 1: wym-1627117215191

У Viber пакет 2: wym-1627117236213

У Viber пакет 3: wym-1627117259624

У Viber пакет 4: wym-1627117304761

У Viber пакет 5: wym-1627117331084

У Telegram: wym-1627117351217

Створили стікери до Міжнародного дня волонтерів ООН (29 травня)

/Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/101.png /Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/103.png /Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/104.png

Посилання на стікери у Viber: wym-1627117811547

Посилання на стікери у Telegram: wym-1627117945100

Ми сподіваємось знайти нових друзів в різних куточках планети, обмінюватись з ними стікерами та налагодити спілкування з дітьми різних країн.

Запрошуємо скористатись нашими авторськими стікерами і Вас!

Разом об’єднаємо планету у месенджерах!

/Files/images/2021/konsulstvo_kazahstana/об.png

Переглянути презентацію до проєкту "Діти об'єднують планету у месенджерах" можна натиснувши на посилання