ПРОЄКТ "Шлях"

/Files/images/2021/kiv/photo_2021-10-10_20-38-14.jpg

Титульне відео до проєкту "Шлях" можна натиснувши на посилання

Відеоролик ШЛЯХ школа 157 Харків

1. Контекст проєкту

Що спонукає на створення проекту? Яка його доцільність у цьому світі?

1 - Навіщо потрібен цей проєкт? (Яку проблему він вирішує? Що спонукало тебе на реалізацію такого проєкту?))

Роганский жилмассив - невеликий район на окраїні Харкова. Він не дуже насичений на місця для прогулянок і відпочинку. Саме тому більшість жителів і молодь гуляють у полях, де закінчується місто. Саме так і виникла ідея створити зону для прогулянок посеред полів.

2 - Про що цей проєкт? (Опиши своє рішення. Чим більше буде деталей, тим швидше ми зможемо його затвердити та тим легше нам буде допомогти в його реалізації)

Цей проєкт - це спроба урбаністики просто посеред поля,бо не тільки міста можуть бути пристосованими для досугу. Улюблений маршрут для прогулки у мешканців є шлях від району до с. Хроли. Впродовж всього шляху тече річка Студенок, а в селищі вона витікає у великі озера. Також тут є джерело із свіжою водою, багато галявин для пікніків та лісосмуга з дубів. Ми хочемо взяти існуючі фактори та власноруч створювати інфраструктуру яка зробить це місце приємним для відпочинку.
  1. Мета проєкту

Для чого потрібен цей проєкт?

1 - Яку користь цей проєкт несе мешканцям міста? Користувачам/відвідувачам?

Мешканці району не мають власної зони відпочинку. Тут немає ані парку, ані розважальних центрів тож вони вимушені їхати до таких зон. Ми хочемо зробити гарну зону відпочинку саме поруч із районом, тим паче, що цей шлях вже є гарним місцем для прогулянок, вигулу тварин, та ігор дітей.

2 - Яка головна мета проєкту? Заради чого це все взагалі? Тут має бути дуже красива фраза, щоб ми додали її до презентації)

Ми маємо чудову природу, і хочемо поєднати її з інфраструктурою, щоб створити мешканцям жилмассиву місце відпочику. Місцевий ландшафт дозволяє відпочивати біля води або збирати квіти в полях улітку, а також кататись на санчатах і лижах узимку. Ми хочемо дозволити родинам проводити час весело і корисно просто біля дому.

3 - А тепер конкретніше (тут про показники - будь ласка, додай очікувану кількість відвідувачів/користувачів; кількість залучених/нових партнерів; кількість відвідувачів, що конвертуємо у наших підписників):

Мета
Ми очікуємо, що відвідувачами шляху стануть жителі Індустріального району м. Харкова та с. Хроли також це місце може стати улюбленим місцем відпочинку харків'ян з інших районів
  1. Зміст проєкту

Про що цей проєкт? Яка його концепція?

1 - Які у цього проєкта є етапи? Та які проміжні результати є у кожного етапу?

(наприклад: етап “збір аналітики”, “формування концепції”)

Перший етап - Дослідження території. Ми шукаємо, що є на цьому шляху, які локації найпопулярніші серед мешканців. Оцінюємо протяжність та ландшафт. Ми хочемо створити зв' язки із водою, а для цього треба віднайти течію серед очерету. Другий етап - Проєктування. Ми маємо спроєктувати маршрути, локації, точки тяжіння на маршруті. Ми хочемо власноруч робити вуличні меблі, стільці і лавки а також створювати альтанки на шляху прогулянки. Третій етап - Інформаційний. Ми створили інстаграм-сторінку, щоб знайти підримку мешканців та районної ради. Також ми розробили карту місцевості, тимчасові таблички, щоб привернути увагу тих хто прогулюється шляхом. Четвертий етап - пошук волонтерів для початку робіт на території. Ми знаємо багато прикладів роботи над проєктами на волонтерських засадах і хочемо запросити до роботи небайдужих мешканців або бажаючих попрацювати

2 - Які є складові частини проєкту? З яких блоків він складається?

(наприклад: блок “програмне забезпечення”, “маркетинг”)

Блок аналітики Блок дизайну Блок матеріалів Блок Волонтерства

3 - Який продукт(-и) ми отримуємо у кінці проєкту?

В кінці проєкту ми отримаємо два маршрути які поєднують Харків і с. Хроли із власноруч розробленою інфраструктурою
  1. Оцінка проєкту

1 - Скільки коштує проєкт?

- кошторис проєкту (можеш зробити в екселі та додати сюди посилання. Пам’ятай, чим детальніше та скоріше ми пропишемо цей пункт, тим більше матимемо шансів отримати фінансування).

У жовтні 2021 року проєкт "Шлях" був представлений на форумі молодіжних ініціатив "Achion forum"

/Files/images/2021/kiv/244440622_4341580069222757_8680301681126708769_n.jpg

/Files/images/2021/kiv/244812590_4361827377198026_8261692496109215407_n.jpg

/Files/images/2021/kiv/5.-38-12.jpg