Опис проєкту "Будуємо мир разом"

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/1. СУПЕР.jpg

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі.

І сльози щастя на своїх обличчях

Відчують всміхнені усюди матері.

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/21 СУПЕР.jpg

ОБҐРУНТУВАННЯ ВИБОРУ ПРОЄКТУ ТА ЙОГО АКТУАЛЬНІСТЬ

Сьогодні ми знову звертаємося до вічної теми — теми миру.

Чому виникають війни? Ви задумувались над цим? Звичайно, задумувались. Мабуть, тому що виникав розлад між людьми, не було між ними злагоди, кожен хотів продемонструвати свою перевагу над іншими, хотів довести, щовінкращий або прагнув помсти.

У 2022 році мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже замирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба насході країни. Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – цещоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку іспокою в країні. То ж тема миру в Україні є дуже актуальною! Саме це надихнуло нас створити проєкт на тему миру.

Бо завдання у всіх людей на землі одне — творити добро й берегти Мир! Адже мир на землі — це найбільше благо!

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/22.jpg

МЕТА ПРОЄКТУ

Виховання у майбутніх поколінь учнів Харкова найважливішої длялюдей цінності - прагнення до збереження миру через виготовлення нестандартних авторських «Кубиків миру».

ЗАВДАННЯ ПРОЄКТУ

1. Виховання в учнів Харкова ціннісного ставлення до збереження миру.

2. Сприяння виготовленню авторських «Кубиків миру» учнями закладів освіти Харкова із фото, які зображають найяскравіші заходи, присвячені збереженню миру в Україні.

3. Сприяння підвищенню мотивації учнів нашого закладу освіти, учнів Індустріального району, учнів міста Харкова до участі в миротворчих заходах, акціях, челенджах протягом 2021/2022 навчального року.

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/изображение_viber_2021-09-21_16-47-57-055.jpg
ДІЇ, ЩО ЗАПЛАНОВАНІ

1. Створення авторських:

• пам’ятки із виготовлення «Кубиків миру»;
  • фотозон із використанням «Кубиків миру»;
  • плакату «Будуємо мир разом»;
  • буклету «Діти Харкова – за мир!»;
  • голуб миру «Я голосую за мир»;
  • відеоролику «Будуємо мир разом».

2. Проведення миротворчого челенджу «Я голосую за мир!»

3. Проведення танцювального флешмобу «Будуємо мир разом!» середучнів Індустріального району.

4. Проведення виставки аплікацій «Долоні миру».

5. Проведення виставки хмарин слів на тему «Мир».

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/18.jpg

ОЧІКУВАННІ РЕЗУЛЬТАТИ

Кінцеві продукти проєкту:

• пам’ятка зі створення «Кубиків миру»;
  • «Кубики миру» із фото, які зображають найяскравіші заходи, присвячені миру;
  • фотозони із виготовлених «Кубиків миру»;
  • авторський плакат «Будуємо мир разом»;
  • буклет: «Діти Харкова – за мир!»;
  • аплікації «Долоні миру»;
  • хмаринки слів на тему «Мир»;
  • авторський голуб миру «Я голосую за мир»;
  • відеоролик «Будуємо мир разом», який можна переглянути за посиланням

157 відеоролик БУДУЄМО МИР РАЗОМ

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТУ

Надалі ми плануємо пропонувати наш проєкт закладам освіти України, а також використовувати продукти проєкту на шкільних, районних, міських та всеукраїнських заходах.

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/изображение_viber_2021-11-29_21-29-09-380.jpg

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/изображение_viber_2021-11-29_21-29-09-819.jpg

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/изображение_viber_2021-11-29_21-29-09-478.jpg

/Files/images/2022/proekti/budumo_mir_razom/изображение_viber_2021-11-29_21-29-09-918.jpg

ВИСНОВКИ

Посилання всіх накопичених матеріалів до проєкту ми розмістили в буклеті «Учні Харкова – за мир!»

Хочемо подякувати всім закладам освіти, всім учням міста Харкова зате, що доєднались до нашого проєкту. Бо кубики вийшли крутезними! Уявляєте який неймовірний заряд позитива вони несуть! Саме цінне на них – цепосмішки. Саме такі ширі посмішки можливі лише у мирний час. Ми впевнені, що кожен з Вас всім серцем віддає свій голос за мир!

Ми так хочемо миру усі,

Щоб спокій був на всій землі,

Щоб квіти збирати в букет

І не боятись ракет!