/Files/images/2020/изображение_viber_2020-01-25_07-16-54.jpg

НАЗВА ПРОЄКТУ:

"Створюємо правову спільноту. Знай. Дій. Допомагай"

МЕТА ПРОЄКТУ:

Правова освіта учнів через використання мотиваційних матеріалів «Меседж-боксу», який містить послання всім тим дітям, хто може опинитися у складній ситуації.

ЗАВДАННЯ ПРОЄКТУ:

1. Розробка змістовних напрямків матеріалу «Меседж-боксу» лепбуків «Булінг», «Кібербулінг», «Права дитини».

2. Виготовлення: довідників-порадників «Булінг», «Кібербулінг», «Права дитини»; мотиваційного постера «Вихід Є»; плакату «Алгоритм дій дитини при булінгу, кібербулінгу, порушенні прав дитини»; плакату «Поради при кібербулінгу»; мотиваційних магнітів, брелоків, браслетів, наліпок, календариків, закладок-лінійок.

3. Виховання правової свідомості, поваги до себе таінших, духовної культури особистості, створення умов для вибору своєї громадянської позиції.

4. Формування вміння захищати свої права та уникати втручання в правове поле іншої людини.

5. Формування навичок пошуково-дослідницької діяльності.

6. Сприяння підвищенню мотивації учнів до участі усправах класу, школи, згуртування колективу класу.

/Files/images/2020/stvoryumo_pravovu_splnotu/изображение_viber_2020-02-22_08-06-39.jpg

ВИКОНАВЦІ ПРОЄКТУ:

учні 5-В класу ХЗОШ №157

ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:

· Районна батьківська рада (Індустріального району);

· Міська батьківська рада (Міста Харкова);

· Управління патрульної поліції в Харківській облаcті Департаменту патрульної поліції;

· Шкільні офіцери поліції Індустріального району.

/Files/images/2020/stvoryumo_pravovu_splnotu/IMG_6937.jpg

ОЧІКУВАННИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

Створити:

• «Меседж-бокс» правової тематики.
  • Лепбуки у вигляді віртуальних друзів «Булінг» , «Кібербулінг», «Права дитини».
  • Плакат «Алгоритм дій дитини при булінгу, кібербулінгу, порушенні прав».
  • Плакат «Поради при кібербулінгу».
  • Мотиваційний постер «Вихід Є».
  • Довідники-порадники «Булінг», «Кібербулінг», «Права дитини» також у вигляді віртуальних друзів.
  • Мотиваційні магніти, брелоки, браслети, наліпки, календарики, закладки-лінійки з телефоном Національної дитячої «гарячої» лінії.
  • /Files/images/2020/stvoryumo_pravovu_splnotu/ch.jpg

Інформація з проєкту "Створюемо правову спільноту. Знай.Дій. Допомагай." розміщена в презентації: