Сертифікація - 2023

Вітаємо Щедріну Наталію Олександрівну, учителя математики ХЛ № 157, з успішним проходженням сертифікації в 2023 році.

Узяти участь у сертифікації - означає бути сучасним учителем та розуміти виклики часу. Це чудовий шанс підвищити статус професії вчителя.

Протягом трьох етапів сертифікації Наталія Олександрівна продемонструвала високий професіоналізм, творчий підхід до своєї справи та довела, що вона - сучасний учитель Нової української школи.

Невичерпна енергія, запальне бажання працювати дали вагомі результати. Любов до дітей, вимогливість до себе допомогли заслужити авторитет серед педагогів, учнів та батьків.

Шановна Наталіє Олександрівно, нехай успіхи та перемоги надихають Вас на нові звершення! Пишаємося Вами!

/Files/images/Щедріна Наталія.jpg