План проведення тижня профорієнтації

З 13.03.2017 по 17.03.2017 в Харківській загальнооосвітній школі I-III ступенів №157 Харківської міської ради Харківської області було проведено тиждень профорієнтації.

Під час тижня діти відвідали ЦПТО №1, "Ярмарок професій" на базі ПДЮТ "Істок". Учні 8-Б класу взяли участь у районному конкурсі "Розмаїття талантів ".

Учні 5-Б класу відвідали профорієнтаційний захід "Місто веселих майстрів".

Учні 9-А класу зустрічалися з працівником міського центру зайнятості.

У школі було проведено конкурс малюнків серед учнів 1-5 класів "Майбутня професія очами дітей", серед учнів 6-11 класів було проведено конкурс стіннівок "Цікаві професії".

У бібліотеці було проведено презентацію новинок інформаційно-довідкової літератури за темою "Все про професії".

Соціальним педагогам та практичним психологом школи було проведено діагностування та анкетування майбутніх випускників 9, 11 класів.

1

Відвідування ЦПТО №1

12412

Конкурс малюнків "Майбутня професія очима дітей"