МО вчителів гуманітарних дисциплін

(української мови та літератури, зарубіжної літератури).

Мова - душа кожної національності, її святощі,її найцінніший скарб.В мові наша стара й нова культура,ознака нашого національного визнання…І поки живе мова -житиме й народ, як національність.Не стане мови - не стане й національності: вона геть розпорошиться поміж дужчим народом…
Василь Липківський, митрополит Київський і Всієї України

Голова методичного об'єднання - Ляшенко Людмила Миколаївна, учитель вищої кваліфікаційної категорії. Нагороджена грамотами управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради за якісну підготовку учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та за підготовку переможців Малої академії наук України з української літератури.
Бавикіна Валентина Андріївна, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель методист. Нагороджена грамотами управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради за якісну підготовку учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та за підготовку переможців Малої академії наук України з української літератури.
Приходько Вікторія Володимирівна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "учитель методист". Нагороджена грамотами управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради за якісну підготовку учнів до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Шапаренко Тетяна Миколаївна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Учні Тетяни Миколаївни активно приймають учать у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури, у районних конкурсах "Муза Слобожанщини", "Мій Харків"
Романюк Наталія Віталіївна - вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель". Учні, яких навчає Наталія Віталіївна, успішно беруть участь у різноманітних конкурсах.
Зарубіжну літературу у навчальному закладі викладають:
Івахненко Антоніна Серафимівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "учитель методист".
Луганська Лариса Олексіївна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".
Трубарова Тетяна Олександрівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".

/Files/images/img_1029.jpg

НАПРЯМКИ РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ:

-навчально-виховний процес;
- позакласна робота;